סטודיו ללה - מיתוג עיצוב גרפי
 
 
arrow up
 
arrow down
סטודיו ללה מלווה את לקוחותיו לאורך תהליך העיצוב, החל משלב למידת הצרכים והגדרת המטרות, דרך פיתוח הקונספט השיווקי והשפה החזותית ועד להטמעת קו המותג בקשת רחבה של כלים ואמצעים חזותיים: דפוס ואריזה, תערוכות ומתחמים, קטלוגים וספרים, אינטרנט ומדיה דיגיטלית, מוצרי קד"מ ועוד.
אז איך אנחנו ניגשים לעבודה?
פגישה עם הלקוח - בפגישה אישית עם הלקוח, אנו מקשיבים לבקשותיו, לחזונו העסקי ולתחושותיו. אנו עושים סקירה - בריף על הרקע והנתונים העסקיים של הלקוח, קהל היעד אליו הוא פונה ומפנימים את צרכיו ואת השרות הנדרש עבורו.
סיעור מוחות - על פי הבריף אנו מעלים אסוציאציות ורעיונות על מנת להגיע לקונספט עיצובי ושפה חזותית.
סקיצות - עיצוב מספר סקיצות לכיוון העיצובי והצגתן ללקוח.
בחירת הסקיצה לעיצוב הסופי - בחירת הסקיצה הסופית מבין דוגמאות הסקיצות המוצעות ללקוח, נעשית בהתייעצות עם סטודיו ללה. לאחר אישורו הסופי של הלקוח, מתחיל שלב הליטושים והגימורים.
גימורים - סטודיו ללה מבצע את הגימורים האחרונים לשביעות רצונו של הלקוח, ורק לאחר אישורם הסופי על ידו, מתחיל שלב ההפקה והביצוע.
הפקה והדפסה - הגאווה המיוחדת של סטודיו ללה היא במתן ליווי מתמשך ללקוח בכל השלבים מול כל הגורמים המעורים בהפקת העבודה לרבות הצילום אם נדרש וההדפסה, על מנת שהמוצר המוגמר יהיה ברמה המקצועית והאיכותית הטובה ביותר!
מסירת המוצר הסופי ללקוח - כאשר הלקוח מקבל בידיו את המוצר המוגמר, חיוך רחב מאיר את פניו וגם את פני סטודיו ללה, כאות להבנה שהנה הדרך ביניהם לא הסתיימה, אלא רק החלה!
עיצוב: אילנה הדרי   |   בניית אתרים בניית אתרים דיגידם
בואו לחלום איתנו בפייסבוק..